TRI START 2019

Kiedy z ust mojego guru triathlonowego padło magiczne „może spróbujesz SPRINT w lipcu?” pomysłalam, że ludzie się chyba na mnie uwzieli w tym dniu:

1. Kiedy mając w głowie wizję „tonącego konia” w swoim własnym wydaniu (bo motyl dopiero na rozruchu) usłyszysz prośbę o pokazanie dzieciom 25m motylem „bo technicznie u Pani wygląda to super” … myślisz, że ktoś robi sobie z Ciebie jaja i cała klasa tradzików zaraz będzie sie z Ciebie napierdalać pokładając się na kafelkach … ale o dziwo powiało nawet … tak mniemam … lekkim zefirkiem podziwu .. leciutkm :-).

2. W ten sam dzień … Ania wypala … LIPIEC 2019 …TRI SPRINT …może spróbujesz?? w głowie zaczyna galopowac stado pawianów i widzisz jak po tej propozycji padają rozbawione tarzając się w piachu a ich czerwone dupska podrygują w takt chichotu. Ja?! Nie dam rady!! Przecież odpuściłam tri … bo jestem za cienka :-/

Wtedy pojawia sie ON … twoja opoka i ostoja … dostajesz zegarek treningowy, profil na polar flow … i jego rękawiczki do biegania … kij że o dwa numery za duże … i magiczne .. „wierze, że Ci się uda” …

NO TO JADEMY Z TYM KOKSEM, JAK PRZEŻYJE TO WYSTARTUJE:-)

pierwszy trening biegowy zaliczony hie hie … przeżyłam  … teraz weekend z kraulem i trenerem Kizierowskim w Warszawce …a co …raz się żyje  … dobrze, że dzieci już  takie duże :-).

Post Author: urszula